Hakkımızda

1965 yılında kurulan Güven Ticaret bölgesinin önde gelen tarım kuruluşları arasında yer almakta ve hizmet vermektedir.

İncir ve zeytin üretimi alanına faaliyet gösteren 7500 m2açık alanında üretim, 2500m2 kapalı alanında ihraç edilen ürünleri gıda standartlarına uygun şekilde hazırlayıp tüketiciye sunmaktadır.

İlk yıllarında kuru incir olmak üzere sonraki yıllarda bölgesinde yetişen çeşitli tarım ürünlerinin de alım ve satımını yapmıştır. 1995 Yılından sonra üretici firma olarak Güven Tarım İmalat Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. Adı altında faaliyet göstermektedir.

Ürettiği her üründe tercih edilen olmak ve tüketici ihtiyaçlarını 40 yılı aşkın tecrübemizle ilk yıllarındaki gibi dürüstlük ve kalite anlayışını bozulmadan getirmiş ve daha da geliştirmeyi hedeflemiştir.

Misyonumuz

Ürettiğimiz ürünlerde tercih edilir olmak, tüketici ihtiyaçları konusundaki deneyimimizle müşteri memnuniyetini sağlamak, ürünlerimizin tüketildiği ve hizmet verdiğimiz tüm noktalarda en iyiye ulaşmak, uyguladığı üretim, pazarlama, satış ve dağıtım politikalarıyla piyasa lideri olmak.

Vizyonumuz

Kaliteli ürün ya da hizmet raslantıların değil sistemli çalışmaların sonucudur. Bu bilinçten hareketle durmadan çalışmak ve hep daha iyisini yapmak.

Ürünler

İletişim